Про нас

Історія компанії «ABRO Industries, Inc.»  бере свій початок в далекому 1939 році.  Отже,  на протязі майже 80 років, під брендом ABRO виробляються найякісніші продукти по догляду за автомобілем, а також для використання в побуті та на виробництві.

Особливо ефективно компанія почала розвиватися у 80-і роки, коли активно зайнялася експортом своєї продукції та невдовзі отримала статус одного з лідерів світового ринку автомобільної хімії та косметики, а також побутової та  будівельної хімії.

Запорукою успіху ABRO завжди було поєднання високої якості продукції, новітніх технологій,  широкого асортименту, розумних цін та відпрацьованої логістики. Неабиякі досягнення компанії в експорті продукції були відзначені спеціальними нагородами Президента США в 1991 та 2005 роках.

Сьогодні продукція ABRO поставляється більш ніж в 175 країн світу, а у деяких з них ім'я бренду навіть стало синонімом автохімії взагалі.

На українському ринку компанія присутня понад 20 років і сьогодні в Україні важко знайти людину, яка хоча б один раз не користувалась товарами з нашого найширшого асортименту.

У нас Ви знайдете практично будь-які продукти автомобільної та побутової хімії, які можуть знадобитися автовласнику, авторемонтнику-професіоналу або домашньому майстрові.

ABRO гарантує якість і завжди до Ваших послуг!