Герметик прокладок силіконовий сірий
  • Артикул: 9-AB

Навіть якщо, Ви не бачили оригінального продукту «9-AB - Герметик прокладок силіконовий сірий ABRO» або не пам’ятаєте, як він виглядає, визначити підробку Ви зможете за такими ознаками:

1. В правому верхньому куті блістера під червоною полосою є надпис білим кольором - "Для импортных двигателей"  (в оригінальному продукті на блістері надпису "Для импортных двигателей" немає).

2. Обидва надписи на блістері "О.Е.М." над зображенням двигуна однакові за розміром ( в оригінальному продукті нижчий надпис на блістері "О.Е.М." над зображенням двигуна вужче, ніж верхній надпис "О.Е.М.").

3. В надпису на блістері "343°С" під зображенням двигуна, літера "С" надрукована тонше ніж літера "С" в надпису, наведеному нижче "Стоек к маслу, антифризу, воде" (в оригінальному продукті в надпису на блістері "343 ° С" під зображенням двигуна, літера "С" надрукована однакової товщини як і літера "С" в надпису, наведеному нижче "Стоек к маслу, антифризу, воде").

4. Надпис на блістері "Коррозионностойкий" над зображенням прапору з надписом  "MADE IN U.S.A." надруковано разом (в оригінальному продукті надпис на блістері "Коррозионно-стойкий" над зображенням прапору з надписом  "MADE IN U.S.A." надруковано через дефіс).

5. В надпису на тюбику на верхній червоній полосі "PROFESSIONALUSE" немає пробілу між словами "PROFESSIONAL" та "USE" (в оригінальному продукті надпис на тюбику на верхній червоній полосі "PROFESSIONAL USE" має пробіл між словами "PROFESSIONAL" та "USE").

6. На віджимі тюбику немає маркування (в оригінальному продукті на віджимі тюбику є маркування).

Якщо Ви маєте можливість розташувати оригінальний продукт та підробку поруч, стануть помітні ще кілька відмінностей підробки від оригінального продукту:

1. Зображення фото двигуна менш чітке, ніж на оригінальному продукті.

2. Шов запаювання блістера навколо тюбика менш акуратний ніж на оригінальному продукті.

3. Друк на блістері ближчий до лівого краю блістера, ніж в оригінальному продукті.

4. Шрифти на тюбику мають більшу товщину, ніж на оригінальному продукті.

5. В усіх логотипах "ABRO", які використовуються на блістері та тюбику підробки, літера "О" в лівому верхньому куті не має округлення, як в правому. Фактично, замість літери "О" надруковано літеру "D", а заміть логотипа "ABRO" надруковано логотип "ABRD". Таким чином, навіть сам виробник цієї незграбної пародії зізнається в тому, що його продукт не має жодного відношення до автохімії "ABRO®", а фактично -  і до автохімії взагалі, являючи собою яскравий приклад "гаражного виробництва" з нікому не відомим складом продукту, який є неіллюзорною небезпекою не тільки для Вашого автомобіля, а і для будь-якої сфери застосування.

Кращий засіб застосування цього підробленого продукту - не відкривати його!